PREMIATS LLIGA DE TARRAGONA 2017

Premis temporada 2017

 

MÀXIMA PARTICIPACIÓ DC

Repris APC=Andrea Martin Perez

Repris APPO=Anna Herbert

Repris 1=Miriam Sole Sancho

Repris 2=Eugenia gonzalez antona

Repris 3=Laura catala escudero

Repris 4=Alba baena , Emilio mauri , Josep castells

 

MÀXIMA PARTICIPACIÓ SO

Prova 0’40= Hugo Santiago

Prova 0’60= Izan Camacho

Prova 0’80= Eugenia Gonzalez

Prova 0’90= Regina gonzalez, Pep Pol Guinart , Abril Falguera

Prova 1m= Abril Falguera, Alex Borras, Elsa Orihuela

Prova 1’10m= Oriol Pradells, Martha Farre, Paula Fuentes

Prova 1’20m= Miriam Ziani, Oriol Pradells, Enric Gibert

 

MENCIONS ESPECIALS

1 Medalla d’or al campionat de Catalunya d’alta escola de la categoría benjamín: Hugo Santiago Navarro

2 Medalla d’or al campionat de Catalunya d’alta escola de la categoría: Alevin: Carla Carrion Holguera

3 Medalla de plata al campionat de Catalunya d’alta escola de la categoría cavalls joves: Andres Santiago

4 Medalla d’or al campionat de Catalunya de ponis en la categoría ponis A2: Hugo Santiago Navarro

5 Menció especial pel primer equip de horsball de la categoría sub 12: abril rofes, Denisse diaconitei, Jana bergada e Ian Oliver

6 Menció especial per l’equip de la 3ª divisió de horseball: paco de la fuente, arcadio vazquez, cori noguera, blanca ramirez, marta alvarez i laia homdedeu

7 Menció especial per l’ascens a segona divisió femenina l’equip de horseball format per: Jennifer geerts, tania luceño i elena domingo

8 Menció especial al Club hípic castells per ser el primer equip classificat a la final de Catalunya de doma clàssica 0*

9 Menció especial al club hípic tgn sport horses per ser l’equip amb mes premis recollits

10 Menció especial al club hípic west fork per haver acollit 2 campionats de Catalunya i una final de la lliga catalana de horseball

11 Menció especial al club hípic tomas Santiago per ser el primer equip classificat a la final de Catalunya de doma clàssica 1*

12 Mencio especial: medalla de plata al campìonat de Catalunya d’alta escola 2018 a la categoria alevins,

13 Menció especial: medalla d’or al campionat de Catalunya d’alta escola 2018 a la categoria infantil, 4ª classificada al campionat de Catalunya de doma clàssica 2018 categoria infantil i guanyadora de la lliga catalana de doma clàssica 2018 categoria infantil

14 Menció especial: medalla d’or al campionat de Catalunya d’alta escola 2018 categoria absolut i categoria cavalls joves, medalla de plata al campionat de Espanya de gran premi u25, i va representar a Espanya al campionat d’Europa de doma clàssica quedant 12 classificat a la categoria gran premi u25

 

FINALISTES DOMA CLASICA 0I 1*

Repris APC=Amancay CHMIELEWSK, andrea martin emma oliete

Repris APPO= Julia Arnal, anna Herbert

Repris 1= Julia Bido, Miriam Sole, Jose Muñoz, Maria Villena,

Repris 2= Nerea Aparicio, Eugenia Gonzalez

Repris 3A= Laura Catala, Esteban Puga, veronica estorach

Repris 4= Alba Baena, Emilio Mauri, Josep Castells, Juan Jose Gilabert

Benjamins= Paula Moreno, Hugo Santiago

Alevins = Carla Carrion

Infantils = Nuria Planas, Eugenia Gonzalez

Clàssica 1= Maria Del Mar Reguero

Guanyadors doma clàssica 1*

Benjamins: paula moreno, hugo santiago, ian oliver

Alevins: carla carrion, cristian Caballero, laia martinez

Infantils: marina Caballero, nuria planes, eugenia gonzalez

Open 4: maria del mar reguero de la poza

Dejar una opinión

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.